O mně

Dj Martin Vodseďálek, alias Marvo se djingu věnuje již od roku 2006. Od té doby si vyzkoušel mnoho hudebních žánrů, ale po nějaké době mu bylo jasné, že house music je jeho srdcová záležitost. Věnuje se mnoha odvětvím house music,alepřevážněje to elektro,future house, bass housea tech house. Prozatím neprodukuje svojí vlastní hudbu, ale i přesto jsou jeho sety vždy energické a chytlavé. Snaží se, aby každé jeho vystoupení bylo originální. Za svoji kariéru si pod původním jménem zahrál vněkolika klubech jako je: Disko Mlejn Sadová, Disko Phoenix Pecka, Roxet Skořenice, Dance hall Opolany, Studio 54, Letní parket Prasek, KC Karlov, Nová Dolská, Wings club.

Vroce 2011 se zúčastnil soutěže Dj contest Mácháč festivalu, kde uspěl a měl možnost si na tomto festivalu zahrát. Dále měl tu čest si zahrát v Sunparku vrámci Air festivalu v Hradci Králové. Na několika těchto akcích se za pultem vystřídal sDj špičkami jako je Michael Burian, Audiorockers, Brian a Djane Mejsi. V roce 2017 svůj projekt odstartoval nabídkou od dua Matamar, supportovat jejich rezidentní noc „NO MATAMAR NO PARTY“, kde hrál společně s Angry Beats, Dj Hrusha a Denis Weisz. Nyní pravidelně hraje v Refresh music club,Amigos, Wings club a jeho rezidentním Party hall Bozkov, kde je zároveň i promotérem akcí.

Marvo není jen party DJ, ale také zkušený svatební DJ, moderátor a bavič v jedné osobě. Za dobu své kariéry DJe tak pobavil a hudebně nasytil tisíce svatebčanů na několika desítkách svateb po celé ČR. Marvo si je velmi dobře vědom, že svatba není house party a proto veškerou hudební produkci na takto slavnostní události přizpůsobí aktuálnímu dění na parketu Vaší svatby. V jeho databázi, čítající přes 15.000 skladeb proto najdete hudbu všech žánrů…. od 60. let po současnost.